Pełny mecz: Oklahoma City Thunder – Washington Wizards

Dziesięć wygranych z rzędu bez Russella Westbrooka. Takiego wyczynu nie spodziewał się żaden sympatyk OKC Thunder. Nasi ulubieńcy po spacerku na Brooklynie, udali się do stolicy USA. Czy Durant oczarował swoje rodzinne strony?

Dodaj komentarz

Najbliższe spotkania
WESTERN CONFERENCE 2014/15
DrużynaBilans
GB
1. Golden State59-130.0
2. Memphis50-239.5
3. Houston49-2310.0
4. Portland46-2512.5
5. Clippers48-2511.5
6. San Antonio46-2613.0
6. Dallas45-2814.5
8. OKC Thunder41-3118.0
9. New Orleans38-3421.0
10.Phoenix38-3521.5
Ankieta

Czy podobają Ci się nowe, alternatywne stroje Thunder ?

View Results

Loading ... Loading ...
Czat
Oklahoma City Thunder Polska
Polecamy
Miami Heat Keygen Kurs programowania Nauka jazdy MiroMix Filipczyk.net